kohipres-banner

KATALÓG TOVARU

Menu

SLUŽBY

KNÍHVIAZAČSKÉ SLUŽBY klasického a neklasického charakteru. Služby zahŕňajú tradičné aj najmodernejšie a málo známe väzby, dizajnové a experimentálne väzby, opravy a preväzby kníh. Väzba diplomových, bakalárskych, rigorózných a iných prác. Ateliér knihy ponúka umeleckú knižnú väzbu.
 
VÝROBA kníh, knihárskych výrobkov, kancelárskeho a školského tovaru, poťahovanej kartonáže, venovacích dosiek, kalendárov, šanónov a zakladačov, jedálnych lístkov, vzorkovníc, tubusov, paspárt, reklamných predmetov, fotoalbumov, exkluzívnych krabíc, darčekových balení a ostatného tovaru podľa želania.
 
DOKONČOVACIE/DOPLNKOVÉ POLYGRAFICKÉ SLUŽBY - nítovanie, výsek, termorazba, slepotlač, perforovanie, bigovanie, číslovanie, osádzanie pákových a krúžkových mechaník, botovacích krúžkov a kovania, výsek a razenie samolepiacich etikiet, zavesovanie knižných blokov, výroba a nanášanie oriezkovej farby, výroba gumičiek a šnúr s kotvičkami, potlač a formátovanie ručného papiera, tenšenie a formátovanie usne/kože.
 
VÝKUP, PREDAJ A REPAS použitých knihárskych a dokončovacích strojov a zariadení
 
ŠKOLENIA knihárského remesla s témami základnej knihariny, odbornej knihariny, špeciálnej knihariny, výroby kancelárského a školkého tovaru, kartonáže alebo s inými témami podľa želania.
 
KNIHÁRSKE SEMINÁRE pre zúžený počet účastníkov s tématikou podľa požiadaviek zúčastených a s odbornými lektormi - majstrami knihárskeho remesla